RHAL_logo final čiarnobiele.jpg


Rimavská hokejová amatérska liga

... hraj tak aby si nezranil seba a ani súpera...
demitra_s.jpg

Kto zvíťazí v RHAL v ročníku 2017/2018?

Návštevnosť webu:















V. ročník RHAL - 2017/2018
Program a výsledky
Dátum a čas
Miesto
Rozhodcovia
Domáci
Hostia
Výsledok
I. kolo
17.11.2017   19:15
R. Sobota
Klincko / Farkaš
Gladiators Hnúšťa
Bálint,
 
Hornets RS
M. Vigoda 2, Beracko 2, Šmidt,
 
1:5 
(0:1, 1:3, 0:1)
Strely 19:22
17.11.2017   20:45
R. Sobota
Farkaš / Drugda
Omega RS
Durmis 2,
 
MHK Revúca
Kováč 2, Švec, Hutka 2
 
2:5
(0:1, 2:2, 0:2)
Strely:17:24
II.kolo
24.11.2017   19:15
R. Sobota
Filipiak ml. /Hanzel
Gladiators Hnúšťa
L. Drugda, Sojka, L. Čillík, B. Bálint, Bombala, Vince
 
White Raven RS
Kružliak 2, Novotka,
6:3
(2:0, 1:2, 3:1)

Strely: 28:18
24.11.2017   22:15
R. Sobota
Klincko/Antal
Hornets RS
Sihelský
MHK Revúca
Prtko 2, N. Hutka 2, Žgravčák, P. Hutka,
1:6
(0:2, 0:3, 1:1)
Strely: 16:27
III. kolo
5.1.2018     19:15
R. Sobota
Domaev / Farkaš
Hornets RS
Kubelka 3, I. Vinclav 2
White Raven RS
Šťastný, Mar. Lacko ml.
 
5:2
(0:1, 1:1, 4:0)
Strely: 38:23
5.1.2018     20:45
R. Sobota
Domaev / Staššák
Omega RS
Filipiak 2, Galát, Durmis, Paľovský
Gladiators Hnúšťa
B. Bálint
5:1
(2:1, 0:0, 3:0)
Strely: 34:21
IV. kolo
8.12.2017  19:15
R. Sobota
Domaev
Omega RS
Durmis, Filipiak
Hornets RS
M. Vigoda
2:1
(0:1, 2:0, 0:0)
Strely: 29:23 
 
Revúca
NA
MHK Revúca
White Raven RS
5:0 kont. 
V. kolo
15.12.2017  19:15
R. Sobota
Domaev / Staššák
White Raven RS
Omega RS
Durmis 2, Hanuska, Iványi 2, J. Oštrom ml.
0:6
(0:1, 0:3, 0:2)
Strely: 17:28
15.12.2017  20:45
R. Sobota
Domaev / Staššák
Gladiators Hnúšťa
L. Drugda, B.Bálint 2, L. Čillík,
MHK Revúca
Sálek 2, P. Hutka, Žgravčák, Vojčík, J. Kožuch, N. Hutka, Kováč
4:8
(0:2, 3:3, 1:3)
Strely: 21:27
VI. kolo
22.12.2017  20:45
R. Sobota
Klincko / Domaev
Hornets RS
M. Vigoda, Sihelský
Gladiators Hnúšťa
Vince
2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
Strely: 24:32
Revúca
NA
MHK Revúca
Omega RS
5:0 kont.
VII. kolo
12.1.2018  20:00  
Revúca
Tatarko / Andraščík
MHK Revúca 
Kozák, R. Tatarko, N. Hutka
Hornets RS
Kubelka 2, Vigoda, Fiľo
3:4psn
(1:1, 0:1, 2:1, 0:2)
Strely: 22:18
12.1.2018   19:15
R. Sobota
Domaev /Skvortsov
White Raven RS
Mar. Lacko ml. 3, Sirotiak
Gladiators Hnúšťa
L. Drugda, Strelník, L. Čillík
4:3
(0:1, 2:1, 2:0)
Strely: 22:32
VIII. kolo
19.1.2018   19:15
R. Sobota
Staššák / Domaev
Gladiators Hnúšťa
Omega RS
Oštrom 2, Iványi, Filipiak 2, Paľovský, Durmis
0:7
(0:1, 0:2, 0:4)
Strely: 14:24
19.1.2018  20:45
R. Sobota
Staššák / Domaev
White Raven RS
Šťastný
Hornets RS
Fiľo, Klement
1:2
(0:1, 0:0, 1:1)
Strely: 19:34
IX. kolo
26.1.2018   19:15
R. Sobota
Domaev / Staššák
White Raven RS
Sirotiak 2, Mar. Lacko ml. 2, Hronec
MHK Revúca
Kozák 3, J. Kožuch 3, Kováč, R. Tatarko 4, Žgravčák, Vojčík, Špak
5:14
(2:3, 1:5, 2:6)
Strely: 18:34
26.1.2018  20:45
R. Sobota
Domaev / Drugda
Hornets RS
Šelemba, Š. Hanzel,
Omega RS
Skrutek, Hanuska 4, Filipiak,
2:6
(0:0, 1:2, 1:4)
Strely: 20:28
X. kolo
2.2.2018  20:45
R. Sobota
Marko/Domaev
MHK Revúca
Špak 2, R. Tatarko 2, Kováč, Kozák, Prtko, Žgravčák
Gladiators Hnúšťa
Vince, Bálint 2,
8:3
(5:1, 1:1, 2:1)
Strely: 29:19
 
 
2.2.2018  19:15
R. Sobota
Marko / Domaev
Omega RS
Iványi 2, Filipiak, Durmis 2, Uhlár, Alberty
White Raven RS
Mar. Lacko ml., Stančok
7:2
(1:1, 3:1, 3:0)
Strely: 28:14
XI. kolo
9.2.2018  19:15
R. Sobota
Domaev / Staššák
Omega RS
Hanuska
MHK Revúca
Kozák
1:1
(0:1, 1:0, 0:0)
Strely: 18:29
9.2.2018  20:45
R. Sobota
Domaev / S. Iványi
Gladiators Hnúšťa
Bombala, Vincze 2, D. Čilík
Hornets RS
Mar- Staššák, Kubelka, D. Drugda, Šmídt, Vinclav
 4:5
(0:4, 3:0, 1:1)
Strely: 19:26
XII. kolo
16.2.2018  19:15
R. Sobota
Domaev / Iványi
Hornets RS
Kubelka, D. Drugda, Šelemba, Š. Hanzel,
MHK Revúca
Kováč, Kozák, 
  4:2
(2:2, 1:0, 1:0)
Strely: 14:32
16.2.2018  20:45
R. Sobota 
Domaev / Iványi
Gladiators Hnúšťa
B. Bálint, Kamzík, D. Čillík,
White Raven RS
Mar. Lacko ml. 2, Melich 2, Stančok, Šťastný,
   3:6
(2:4, 0:1, 1:1)
Strely:23:22
XIII. kolo
14.3.2018  20:30
R. Sobota
Domaev
Hornets RS
Klement, Šelemba 3, Rybár, Vigoda
White Raven RS
Mar. Lacko ml.
6:1
(0:0, 2:0, 4:1)
Strely: 27:15
R. Sobota
NA
Omega RS
Gladiators Hnúšťa
 5:0 kont.
 
XIV. kolo
2.3.2018  19:15
R. Sobota
Domaev / Staššák
MHK Revúca
Kozák, Kováč 2, Sálek, Skybjak, N. Hutka, Žgravčák,
White Raven RS
Melich
 8:1
(3:0, 1:1, 4:0)
Strely: 28:15
2.3.2018  20:45
R. Sobota
Domaev / Hronček
Omega RS
 
Hornets RS
 
 0:5 kont.
 
XV. kolo
9.3.2018  19:15
R. Sobota
Domaev
Gladiators Hnúšťa
L. Čilík, B. Bálint, Vince, Kamzík
MHK Revúca
R. Tatarko 2, Prtko 5, Kováč 3, Kozák 2, Žgravčák 2, Ľ. Kožuch
4:15
(0:5, 0:5, 4:5)
Strely: 17:42
9.3.2018  20:45
R. Sobota
Domaev
White Raven RS
P. Hronec, Mar. Lacko ml.
Omega RS
Galát 2, Paľovský
2:3
(0:1, 0:1, 2:1)
Strely: 20:34
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one